Dla ucznia

Nasz oddech jest naturalnym i wbudowanym narzędziem do doświadczania życia i otaczającego nas świata. Oddychamy od momentu narodzin.

Każdy może oddychać i każdy może skorzystać na zbadaniu i zrozumieniu, jak oddech wpływa na jego ciało, uczucia i myśli.

Uczniowie żyjący w miastach, często są oddaleni od natury. Są też otoczeni przez rozpraszacze.

Przeciążenia technologią cyfrową (media społecznościowe, gry wideo, wysyłanie wiadomości, tik tok, itp.) są ogromne. Istnieją ukryte czynniki stresu, które wynikają z przeciążenia tą technologią, co powoduje poważne konsekwencje w każdym żyjącym organizmie.

1.

Przejrzyj bank wiedzy. Dowiedz się jak się zrelaksować oddechem, jak poradzić sobie ze stresem przed egzaminami i ważnymi wystąpieniami.

2.

Sprawdź scenariusze działań w stresowych sytuacjach. Poznaj narzędzia i praktyki pomagające w konflikcie oraz te, które pozwalają nam lepiej spać.

Człowiek jest geniuszem, kiedy śpi.

Akira Kurosawa

Polska Szkoła Oddechu krok po kroku.

1.

2.

E-book o oddechu i stresie

Jeśli chcesz mieć lepszy wgląd w temat oddechu i stresu pobierz publikację, kompendium wiedzy o oddechu i stresie.

Back to top of the page